Zamknij

Udogodnienia

Szanowni Państwo proponujemy Państwu piękne apartamenty oddane do użytku w styczniu 2022 roku. Komfortowa aranżacja sprzyja atmosferze w hotelu w który mamy do zaproponowania dwuosobowe, czteroosobowe, sześcioosobowe z antresolą i nawet dziesięcioosobowe Apartamenty w których znajdują się aneksy kuchenne z wszystkim potrzebnymi sprzętami typu, zmywarka, lodówka ekspres do kawy, toster, talerze, szklanki, windę, podgrzewaną podłogę, łazienkę w apartamencie, ręczniki, suszarkę do włosów, suszarka do prania, pralkę, czajnik, wygodne łóżko a w salonach wygodne kanapy. Proponujemy Państwu uproszczony system rezerwacji, telewizja tv z płaskim ekranem i netflix, oraz oczywiście wspaniały widok na Bazylikę Mariacką w samym sercu Gdańska.

Dodatkowo na wyposażeniu hotelu, deska do prasowania i żelazko
*bezpłatnie dla rezerwacji bezpośrednich

Oto Nasz wspaniały Baltic Gdańsk Aparthotel wszystko na kodach i pinach, bez kluczy i kard, plus gwarancja najwyższej jakości usług.


WAŻNE INFORMACJE

  1. Doba hotelowa: od godz. 15.00 w dniu przyjazdu, do godz. 11.00 w dniu wyjazdu
    (każda dodatkowa godzina przedłużenia doby hotelowej to koszt 30 zł)
  2. Podane ceny są cenami brutto i zawierają 8% VAT.
  3. W hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Złamanie zakazu palenia wiąże się z koniecznością uiszczenia grzywny. Dopuszcza się palenie jedynie w miejscach do tego wyznaczonych.
  4. Parking płatny w kwocie – 50 zł
  5. Dozwolony jest pobyt z psem

UWAGA: cały obiekt jest monitorowany 24h

REZERWACJA BEZ POŚREDNIKÓW

Najlepsza cena tylko na naszej stronie www.balticgdansk.pl


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas.
Jesteśmy tu dla Ciebie.
tel.: (+48) 789 351 157
email: recepcja@balticgdansk.pl